Flappy Llama

Flappy Llama

FlyingLlamaY
Apr 23, 2026
  • 21.0 MB

    Saiz Fail

  • Keselamatan
  • Everyone

  • Android 7.0+

    Android OS

Mengenai Flappy Llama

Terbang bersama Flappy Llama! Adakah anda bersedia untuk cabaran ini?

Terbang bersama Flappy Llama!

Adakah anda bersedia untuk cabaran ini? Kawal Flappy Llama yang legenda dan uji diri anda dalam pengembaraan yang menakjubkan! Elakkan halangan, kekalkan rentak, dan cuba pergi sejauh mungkin untuk mendaki papan pendahulu skor tinggi. Bantu llama comel itu terbang melalui halangan! Sejauh mana anda boleh pergi? Cabar diri anda!

Tunjukkan Lagi

What's new in the latest 1.1.0

Last updated on 2026-04-23
Welcome to Flappy Llama! Avoid obstacles and fly as far as possible. Unlock exclusive skins in the shop. Challenge your record with the high score system. Enjoy beautiful parallax backgrounds and fluffy clouds. Optimized performance and 9 languages supported.
Tunjukkan Lagi

Permainan dan tangkapan skrin

  • Flappy Llama penulis hantaran
  • Flappy Llama syot layar 1
  • Flappy Llama syot layar 2
  • Flappy Llama syot layar 3

Maklumat APK Flappy Llama

Versi terkini
1.1.0
Category
Cabaran
Android OS
Android 7.0+
Saiz Fail
21.0 MB
Available on
Penilaian Kandungan
Everyone
Laporan Keselamatan
Semak Sekarang
Semakan Keselamatan Selesai
Tiada Virus
Tiada Spyware
Tiada Malware
Tiada Virus
Tiada Spyware
Tiada Malware
Nama Pakej:com.flyingllama
SHA-256:61e9ae74d5c316eaf7223e52920848708955380eb6c7542b04e2dbef3c589a13
SHA-1:8d93ffa1061d2dd76d61332da542d1e351e85058
Tunjukkan Lagi
Disahkan oleh: APKPURE

Versi lama Flappy Llama

APKPure ikon

Muat turun Aplikasi APKPure untuk mendapatkan lebih banyak ganjaran permainan dan diskaun

Satu klik untuk memasang fail XAPK/APK pada Android!

Muat Turun APKPure
thank icon
Kami gunakan kuki dan teknologi yang lain pada laman web ini untuk menambah baik pengalaman anda.
Dengan klik mana-mana pautan pada halaman ini, anda bersetuju dengan Dasar Privasi dan Dasar Kuki kami.
Baca Yang Selanjutnya