Orange Taxi

Orange Taxi

LimoSys Software
Mar 26, 2026
  • 53.6 MB

    Saiz Fail

  • 0/68
    Keselamatan
  • Everyone

  • Android 5.0+

    Android OS

Mengenai Orange Taxi

App Bergerak untuk menempah dan mengurus tempahan perkhidmatan kereta Orange Taxi.

Tidak kira jika tempahan anda ditempah melalui telefon, secara dalam talian atau melalui peranti mudah alih anda, apl Teksi Orange membolehkan anda menguruskan semua keperluan pengangkutan darat anda dari telefon atau tablet anda.

Ciri-ciri utama termasuk:

• Tempahan mudah untuk perjalanan sekarang atau masa hadapan

• GPS berasaskan, alamat terkini yang digunakan atau tempahan Lapangan Terbang

• Buku untuk diri sendiri atau orang lain

• Mudah mengedit atau pembatalan tempahan

• Kemas kini status segera

• Lokasi pemandu dan ETA

• Pengurusan pembayaran korporat dan peribadi

Dan banyak lagi...

Tunjukkan Lagi

What's new in the latest 11.001.2463

Last updated on Mar 26, 2026
Minor bug fixes and improvements. Install or update to the newest version to check it out!
Tunjukkan Lagi

Video dan tangkapan skrin

  • Orange Taxi penulis hantaran
  • Orange Taxi syot layar 1
  • Orange Taxi syot layar 2
  • Orange Taxi syot layar 3
  • Orange Taxi syot layar 4
  • Orange Taxi syot layar 5

Maklumat APK Orange Taxi

Versi terkini
11.001.2463
Android OS
Android 5.0+
Saiz Fail
53.6 MB
Available on
Penilaian Kandungan
Everyone
Laporan Keselamatan
0/68
Hasil imbasan: Selamat
Tiada vendor keselamatan menandakan fail ini sebagai berbahaya
Tiada Virus
Tiada Spyware
Tiada Malware
Tiada Virus
Tiada Spyware
Tiada Malware
Tarikh Imbas:Mar 26, 2026
Nama Pakej:com.orange.mobile.android
SHA-256:d3fb76f2e5052718efa7d404d297bd573dca34e771c7b2a526a1c551f9ef4927
SHA-1:b587545bd21f4d2fce384e6bc5e3b1c4442007bb
Tunjukkan Lagi

Versi lama Orange Taxi

APKPure ikon

Muat Turun Super Pantas dan Selamat melalui Apl APKPure

Satu klik untuk memasang fail XAPK/APK pada Android!

Muat Turun APKPure
thank icon
Kami gunakan kuki dan teknologi yang lain pada laman web ini untuk menambah baik pengalaman anda.
Dengan klik mana-mana pautan pada halaman ini, anda bersetuju dengan Dasar Privasi dan Dasar Kuki kami.
Baca Yang Selanjutnya