Spin The Bootle

Spin The Bootle

GOSoft
Jul 17, 2016
  • 4.9 MB

    Saiz Fail

  • Everyone

  • Android 2.3.2+

    Android OS

Mengenai Spin The Bootle

Spin The Bootle and enjoy with your friends!

Spin The Bootle app is a game, that the goal is to spin the bootle.

Play with friends in the park, wherever you want!

*How to Play:

Click on the bootle and it will spin.

Spin The Bootle have important features like:

• multilanguage support

• designed for multiplayer (real, not Internet)

• special SHARE button share the game with your friends!

We invite you to play the game!

Tunjukkan Lagi

What's new in the latest 1.2

Last updated on 2016-07-17
• NEW BOTTLE!
• NEW BACKGROUND!
• optimization
• bug fixes
...and some other cool stuff ;)
Tunjukkan Lagi

Permainan dan tangkapan skrin

  • Spin The Bootle penulis hantaran
  • Spin The Bootle syot layar 1
  • Spin The Bootle syot layar 2
  • Spin The Bootle syot layar 3

Maklumat APK Spin The Bootle

Versi terkini
1.2
Category
Penyelakuan
Android OS
Android 2.3.2+
Saiz Fail
4.9 MB
Pemaju
GOSoft
Penilaian Kandungan
Everyone
Muat turun APK Selamat & Cepat di APKPure
APKPure menggunakan pengesahan tandatangan untuk memastikan muat turun APK Spin The Bootle tanpa virus untuk anda.

Versi lama Spin The Bootle

APKPure ikon

Muat turun Aplikasi APKPure untuk mendapatkan lebih banyak ganjaran permainan dan diskaun

Satu klik untuk memasang fail XAPK/APK pada Android!

Muat Turun APKPure
thank icon
Kami gunakan kuki dan teknologi yang lain pada laman web ini untuk menambah baik pengalaman anda.
Dengan klik mana-mana pautan pada halaman ini, anda bersetuju dengan Dasar Privasi dan Dasar Kuki kami.
Baca Yang Selanjutnya