Class 8 Guide 2026

Class 8 Guide 2026

Class Notes BD
Jul 22, 2026
  • 7.6 MB

    Bestandsgrootte

  • 0/34
    Beveiliging
  • Everyone

  • Android 6.0+

    Android OS

Over Class 8 Guide 2026

Ik denk dat het een goed idee is om dit te doen Ik denk dat het goed is

📚 Klasse 8 Gids voor alle vakken 2026 – āĻ…āĻˇā§āϟāĻŽ āĻļā§āϰ⧇āĻŖāĻŋāϰ āĻĒā§‚āĻ°ā§āĻŖāĻžāĻ™ā§āĻ— āĻĄāĻŋāϜāĻŋāϟāĻžāϞ Ja!

Ik denk dat het een goede keuze is Ik denk dat het een goede keuze is Ja āύāĻŋāϝāĻŧ⧇ āĻāϏ⧇āĻ›āĻŋ Klasse 8 Gids voor alle vakken 2026 āĻ…ā§āϝāĻžāĻĒāĨ¤ Informatie over het systeem (NCTB) Ik denk dat het een goede keuze is āĻ…ā§āϝāĻžāĻĒāϟāĻŋāϤ⧇ Ik denk dat ik het goed heb gedaan Ik denk dat het goed is, ik denk dat het goed is Ja āϏāĻŽāĻžāϧāĻžāύāĨ¤

đŸŽ¯ Meer informatie:

✅ Denk aan: āĻŦāĻžāĻ‚āϞāĻž, āχāĻ‚āϰ⧇āϜāĻŋ, āĻ—āĻŖāĻŋāϤ āĻ“ Ik denk dat ik Ik denk dat het goed is

✅ Meer MCQ-gegevens: Ik denk dat dit een goede oplossing is āϏāĻŽāĻžāϧāĻžāύāĨ¤

✅ Denk aan: āύāϤ⧁āύ āĻļāĻŋāĻ•ā§āώāĻžāĻ•ā§āϰāĻŽ Ik denk dat dit een goede oplossing is

✅ āĻ…āĻĢāϞāĻžāχāύ āϏ⧁āĻŦāĻŋāϧāĻž: āĻāĻ•āĻŦāĻžāϰ āĻ•āύāĻŸā§‡āĻ¨ā§āϟ āϞ⧋āĻĄ āĻšāϞ⧇ Ik denk dat het een goede keuze is

✅ Denk aan de volgende: Ik denk dat het een goed idee is

✅ Denk aan: āχāĻ‚āϰ⧇āϜāĻŋ āĻ“ āĻ—āĻŖāĻŋāϤ⧇ āφāϞāĻžāĻĻāĻž Ik denk dat ik het goed heb gedaan

📝 Gegevens:

✅ āĻŦāĻžāĻ‚āϞāĻž ā§§āĻŽ āĻĒāĻ¤ā§āϰ

✅ āĻŦāĻžāĻ‚āϞāĻž ⧍āϝāĻŧ āĻĒāĻ¤ā§āϰ

✅ Engels voor vandaag

✅ Engelse grammatica

✅ āϏāĻžāϧāĻžāϰāĻŖ āĻ—āĻŖāĻŋāϤ (algemene wiskunde)

✅ Ja āĻŦāĻŋāĻœā§āĻžāĻžāύ (Wetenschap)

✅ Gegevens (BGS)

✅ ICT-beheer (ICT)

✅ āχāϏāϞāĻžāĻŽ āĻ“ āύ⧈āϤāĻŋāĻ• āĻļāĻŋāĻ•ā§āώāĻž / āĻšāĻŋāĻ¨ā§āĻĻ⧁āϧāĻ°ā§āĻŽ

✅ āĻ•ā§ƒāώāĻŋāĻļāĻŋāĻ•ā§āώāĻž

✅ āĻ—āĻžāĻ°ā§āĻšāĻ¸ā§āĻĨā§āϝ āĻŦāĻŋāĻœā§āĻžāĻžāύ

✅ āϚāĻžāϰ⧁ āĻ“ āĻ•āĻžāϰ⧁āĻ•āϞāĻž

✅ āĻļāĻžāϰ⧀āϰāĻŋāĻ• āĻļāĻŋāĻ•ā§āώāĻž āĻ“ āĻ¸ā§āĻŦāĻžāĻ¸ā§āĻĨā§āϝ

✅ Meer informatie

🧑‍🎓 āĻ…ā§āϝāĻžāĻĒāϟāĻŋ āϝāĻžāĻĻ⧇āϰ āϜāĻ¨ā§āϝ: āĻāχ āĻ…ā§āϝāĻžāĻĒāϟāĻŋ āĻ…āĻˇā§āϟāĻŽ Ik denk dat ik het goed vind, als ik het goed begrijp Ik denk dat het een goed idee is Ja Ik denk dat het goed is Ik denk dat ik het goed heb gedaan Ik denk dat het goed is

đŸ“Ĩ āĻāĻ–āύāχ āϏāĻ‚āĻ—ā§āϰāĻš āĻ•āϰ⧁āύ! āφāĻĒāύāĻžāϰ āĻĒāĻĄāĻŧāĻžāĻļā§‹āύāĻžāϕ⧇ āφāϰāĻ“ āϏāĻšāϜ āĻāĻŦāĻ‚ āĻŽāϜāĻžāĻĻāĻžāϰ āĻ•āϰāϤ⧇ Class 8 All Subject Guide 2026 Ik denk dat het goed is!

âš ī¸ Wat is de beste keuze:

Ik denk dat dit een goede keuze is: Ik denk dat het goed is Ik denk dat dit een goede zaak is Klik op de link (NCTB) (https://nctb.gov.bd/) āϏāĻ‚āĻ—ā§ƒāĻšā§€āϤāĨ¤

📌Disclaimer:

ā§§. Ik denk dat het een goede keuze is Ik denk dat het een goede keuze is (Deze app vertegenwoordigt geen overheidsinstantie).

⧍. Ik denk dat het een goede keuze is Ik denk dat het een goede keuze is Ik denk dat het goed is Ik denk dat het goed is

ā§Š. Ik denk dat het een goede keuze is āĻ•āϰ⧇ āύāĻžāĨ¤ De kwaliteit van de producten is hoog. Ik denk dat het een goede keuze is

Meer Info

What's new in the latest 1.0.28

Last updated on 2026-07-22
✔ Fixed PDF loading issue
✔ Improved speed for low-end devices
✔ Added new guide book 2026
Meer Info

Video's en screenshots

  • Class 8 Guide 2026-poster
  • Class 8 Guide 2026 screenshot 1
  • Class 8 Guide 2026 screenshot 2
  • Class 8 Guide 2026 screenshot 3
  • Class 8 Guide 2026 screenshot 4
  • Class 8 Guide 2026 screenshot 5
  • Class 8 Guide 2026 screenshot 6
  • Class 8 Guide 2026 screenshot 7

Class 8 Guide 2026 APK -informatie

Laatste versie
1.0.28
Categorie
Onderwijs
Android OS
Android 6.0+
Bestandsgrootte
7.6 MB
Ontwikkelaar
Class Notes BD
Available on
Inhoudsbeoordeling
Everyone
Beveiligingsrapport
0/34
Scanresultaat: Veilig
Geen beveiligingsleveranciers hebben dit bestand als schadelijk aangeduid
Geen virus
Geen spyware
Geen malware
Geen virus
Geen spyware
Geen malware
Scan datum:Jul 22, 2026
Pakketnaam:com.classnotebd.classeightncertbook
SHA-256:b51b4a88959b523226334823aaac7637181d983dc6dd4faedfd96a00ce4deafc
SHA-1:776f61265ec99c8a0b0c928aa35ff3fa06e975e6
Meer weergeven

Oude versies van Class 8 Guide 2026

APKPure-icoon

Supersnel en veilig downloaden via de APKPure-app

EÊn klik om XAPK/APK-bestanden op Android te installeren!

Downloaden APKPure
thank icon
We use cookies and other technologies on this website to enhance your user experience.
By clicking any link on this page you are giving your consent to our Privacy Policy and Cookies Policy.
Learn More about Policies