Arivoo Parent

Arivoo Parent

  • 39.0 MB

    Bestandsgrootte

  • Beveiliging
  • Everyone

  • Android 7.0+

    Android OS

Over Arivoo Parent

Blijf op de hoogte met Arivoo School Management System, ultieme ouderlijke metgezel

Arivoo SMS is een one-stop-modulehub die op maat is gemaakt voor ouders en hen in staat stelt een actieve rol te spelen in de academische reis van hun kind. Deze app helpt ouders actieve deelnemers te worden in het schoolmanagement van hun kind, waardoor ze van dichtbij betrokken kunnen zijn bij de academische en algemene prestaties van hun kind. Enkele van onze nieuwste verbeteringen zijn onder meer:

Geautomatiseerde rapportkaart en cijfergeneratie: Houd de studievoortgang van uw kind in de gaten met onze geautomatiseerde rapportkaart en nauwkeurige functies voor het bijhouden van cijfers.

Gemakkelijke en beschermde online betalingservaring: Beheer het schoolgeld van uw kind op uw gemak met onze probleemloze en veilige online betalingsoplossing.

Realtime schoolupdates: Blijf op de hoogte met updates over schoolevenementen, mededelingen en belangrijke circulaires in realtime, zodat u en uw kind gegarandeerd consistent op de hoogte en up-to-date blijven.

Directe Gate Pass-aanvraag en goedkeuring: Creëer een Gate Pass-aanvraag en ontvang snelle goedkeuringen voor geautoriseerde toegang tot het schoolterrein.

Realtime bustracking: houd de locatie van de schoolbus van uw kind in de gaten en volg de voortgang ervan in realtime op de kaart.

Ondersteuning voor meerdere kinderen: Blijf op de hoogte van zowel academische als buitenschoolse activiteiten voor meerdere kinderen, allemaal binnen één handig account.

Heeft u vragen? Bezoek de website arivoo.in. Blijf op de hoogte van al onze nieuwste evenementen door online contact met ons op te nemen.

• Volg ons op LinkedIn - https://www.linkedin.com/company/adamas-tech-consulting/

• Vind onze Facebook-pagina leuk - https://www.facebook.com/profile.php?id=100090589523039&mibextid=ZbWKwL

• Volg ons op Instagram - https://instagram.com/adamas_tech_consulting?igshid=YmM0MjE2YWMzOA==

Meer Info

What's new in the latest 5.5.7

Last updated on 2026-09-08
We have fixed several bugs present in the existing app and optimised it for a better user experience. Additionally, we have improved the UI to make it more responsive.
Meer Info

Video's en screenshots

  • Arivoo Parent voor officiële Androidtrailer
  • Arivoo Parent screenshot 1
  • Arivoo Parent screenshot 2
  • Arivoo Parent screenshot 3
  • Arivoo Parent screenshot 4
  • Arivoo Parent screenshot 5

Arivoo Parent APK -informatie

Laatste versie
5.5.7
Android OS
Android 7.0+
Bestandsgrootte
39.0 MB
Available on
Inhoudsbeoordeling
Everyone
Beveiligingsrapport
Nu controleren
Beveiligingscontrole voltooid
Geen virus
Geen spyware
Geen malware
Geen virus
Geen spyware
Geen malware
Pakketnaam:com.application.parent
SHA-256:95262c4d65803b5fb427799eb85b72c6d0d7d1c4b3ea26e6de8e95a711140e3c
SHA-1:f0d6de1cc94981c4632c019c06911a144232cffa
Meer weergeven
Geverifieerd door: APKPURE

Oude versies van Arivoo Parent

APKPure-icoon

Supersnel en veilig downloaden via de APKPure-app

Eén klik om XAPK/APK-bestanden op Android te installeren!

Downloaden APKPure
thank icon
We use cookies and other technologies on this website to enhance your user experience.
By clicking any link on this page you are giving your consent to our Privacy Policy and Cookies Policy.
Learn More about Policies