Color Cube Sort

Color Cube Sort

  • 98.9 MB

    Bestandsgrootte

  • Beveiliging
  • Everyone

  • Android 7.0+

    Android OS

Over Color Cube Sort

Kleurenkubus sorteren: combineer kleuren en sorteer goederen snel!

Klaar voor een hersenkrakende sorteeruitdaging? Color Cube Sort is het ultieme casual puzzelspel waarin snelheid en strategie samenkomen: sorteer goederen op kleur en versla de klok om te winnen!

🧩 Hoe te spelen

Plaats kubussen van dezelfde kleur voor de productielijn en de goederen worden automatisch in de bijbehorende kubussen gesorteerd. Jouw doel? Sorteer ALLE goederen voordat de tijd om is om het level te voltooien! Het is makkelijk te leren, maar lastig om te beheersen: elke seconde telt!

🌟 Belangrijkste kenmerken

✅ Train je hersenen: Plan je zetten om sneller te sorteren en scherp je logisch denkvermogen aan.

✅ Offline spelen: Geen internet nodig – speel altijd en overal.

✅ Tijdsgebonden plezier: Race tegen de klok voor spannende gameplay.

Simpel, snel en verslavend! Download Color Cube Sort nu en begin je sorteeravontuur! Doe mee aan de sorteerrace!

Meer Info

What's new in the latest 1.1.0

Last updated on Jan 30, 2026
Minor bug fixes and improvements. Install or update to the newest version to check it out!
Meer Info

Gameplay en screenshots

  • Color Cube Sort-poster
  • Color Cube Sort screenshot 1
  • Color Cube Sort screenshot 2
  • Color Cube Sort screenshot 3
  • Color Cube Sort screenshot 4
  • Color Cube Sort screenshot 5
  • Color Cube Sort screenshot 6
  • Color Cube Sort screenshot 7

Color Cube Sort APK -informatie

Laatste versie
1.1.0
Categorie
Casual games
Android OS
Android 7.0+
Bestandsgrootte
98.9 MB
Available on
Inhoudsbeoordeling
Everyone
Beveiligingsrapport
Nu controleren
Beveiligingscontrole voltooid
Geen virus
Geen spyware
Geen malware
Geen virus
Geen spyware
Geen malware
Pakketnaam:com.color.cube.sort
SHA-256:c608370ca7ba6dd720e33386e893aad35b7becac73c166db2f5787ebea272eef
SHA-1:15281f883c0444115187168133efbf74be04ff56
Meer weergeven
Geverifieerd door: APKPURE

Oude versies van Color Cube Sort

APKPure-icoon

Download de APKPure-app om meer spelbeloningen en kortingen te krijgen

Eén klik om XAPK/APK-bestanden op Android te installeren!

Downloaden APKPure
thank icon
We use cookies and other technologies on this website to enhance your user experience.
By clicking any link on this page you are giving your consent to our Privacy Policy and Cookies Policy.
Learn More about Policies