Magic Mania

Neworld Games
Aug 31, 2022
  • 25.1 MB

    Bestandsgrootte

  • 0/53
    Beveiliging
  • Everyone

  • Android 4.4+

    Android OS

Over Magic Mania

Magic Mania is klassiek en verslavende match-3 game type!

Magic Mania is klassiek en verslavend match-3 game type!

Het streeft naar de toegewezen doelen gegeven beweegt of seconden voltooien.

Magic Mania heeft verschillende mode:

Backplane Mode: elimineren alle backplanes op het scherm.

Collection Mode: verzamel het opgegeven aantal elementen.

Vallen Mode: laat schatten vallen aan de glanzende oppervlakte.

Score modus: de opgegeven score te behalen.

Kenmerken:

- Pretty scene

- Tot 120 niveaus

- Combinatie van verschillende geavanceerde elementen

- Diverse obstakels die je brengt nog meer plezier

- Meer niveaus worden comming soon ...

Meer InfoMinder Info

What's new in the latest 1.5.35

Last updated on 2022-08-31
General bug fixes and optimization which brings you better gaming experience!

Magic Mania APK -informatie

Laatste versie
1.5.35
Categorie
Casual games
Android OS
Android 4.4+
Bestandsgrootte
25.1 MB
Ontwikkelaar
Neworld Games
Available on
Inhoudsbeoordeling
Everyone
Beveiligingsrapport
0/53
Scanresultaat: Veilig
Geen beveiligingsleveranciers hebben dit bestand als schadelijk aangeduid
Geen virus
Geen spyware
Geen malware
Geen virus
Geen spyware
Geen malware
Scan datum:Nov 16, 2023
Pakketnaam: com.pandoomobile.MagicMania
SHA-256:a8c8e60971c1325f2ea8da73d96b8235134e8e7d8ee1bf9d41e4b72998c73c2a
SHA-1:20df602e2baf7e9156db34e3b6a4fcf0a9ed630a
Meer weergevenMinder weergeven

Oude versies van Magic Mania

Download de APKPure-app om meer spelbeloningen en kortingen te krijgen

Eén klik om XAPK/APK-bestanden op Android te installeren!

Downloaden APKPure
Veiligheidsrapport

Magic Mania

1.5.35

0
/53
Geen enkele beveiligingsleverancier heeft dit bestand als kwaadwillig gemarkeerd
Laatste scan: Nov 16, 2023
Geen virus
Geen spyware
Geen malware
Geverifieerd door APKPure.net
SHA256:

a8c8e60971c1325f2ea8da73d96b8235134e8e7d8ee1bf9d41e4b72998c73c2a

SHA1:

20df602e2baf7e9156db34e3b6a4fcf0a9ed630a