Ride United Driver

Ride United Driver

YAMSOL
Oct 15, 2026
  • 175.1 MB

    Bestandsgrootte

  • Beveiliging
  • Everyone

  • Android 7.0+

    Android OS

Over Ride United Driver

Met deze applicatie kunnen de chauffeurs banen ontvangen van de nabijgelegen passagiers.

Ride United Driver-app is een gepatenteerde applicatie met meerdere functies die is ontworpen voor de chauffeurs die lid zijn van de UTWSD (United Taxi Workers of San Diego) Union.

Met deze applicatie kunnen chauffeurs opdrachten ontvangen van passagiers in de buurt via hun passagiers-app (Ride United SD) en door het scannen van QR-codes. Chauffeurs kunnen hun ritten uitvoeren terwijl ze kritieke informatie zoals tijd en locatie op bepaalde punten van een rit registreren en deze informatie vervolgens aan het systeem rapporteren.

Als chauffeur wordt u op de hoogte gebracht van nieuwe vacatures in de buurt, een geschiedenis van voltooide ritten uit het verleden, de mogelijkheid om te communiceren met de coördinator en nog veel meer functies.

Om de applicatie met succes op uw telefoon uit te voeren, moet u zijn aangesloten bij UTWSD Union en geldige inloggegevens hebben.

Meer Info

What's new in the latest 1.0.96

Last updated on 2026-10-15
In this update, you'll find the following improvements:

- Upgraded OS version to latest changes.
- In this update, drivers now have the option to deactivate wait time from the settings.
- Some minor bug fixes.

We're constantly working to make the app better for you.
Please continue to send us feedback, we're listening!
Meer Info

Video's en screenshots

  • Ride United Driver-poster
  • Ride United Driver screenshot 1
  • Ride United Driver screenshot 2
  • Ride United Driver screenshot 3
  • Ride United Driver screenshot 4
  • Ride United Driver screenshot 5
  • Ride United Driver screenshot 6
  • Ride United Driver screenshot 7

Ride United Driver APK -informatie

Laatste versie
1.0.96
Categorie
Navigatie
Android OS
Android 7.0+
Bestandsgrootte
175.1 MB
Ontwikkelaar
YAMSOL
Available on
Inhoudsbeoordeling
Everyone
Beveiligingsrapport
Nu controleren
Beveiligingscontrole voltooid
Geen virus
Geen spyware
Geen malware
Geen virus
Geen spyware
Geen malware
Pakketnaam:driver.cab.com.utwsdpro
SHA-256:80aec4d604b3a183b0b88f033b38e841f2f1dd0bbfd596454369ba4323f02bc0
SHA-1:c70664a7d2729b33ca0aeed6bd1988b7c191bf84
Meer weergeven
Geverifieerd door: APKPURE

Oude versies van Ride United Driver

APKPure-icoon

Supersnel en veilig downloaden via de APKPure-app

Eén klik om XAPK/APK-bestanden op Android te installeren!

Downloaden APKPure
thank icon
We use cookies and other technologies on this website to enhance your user experience.
By clicking any link on this page you are giving your consent to our Privacy Policy and Cookies Policy.
Learn More about Policies