S메모 - 간단 메모 노트

S메모 - 간단 메모 노트

ssimpize
Mar 27, 2022
  • 16.3 MB

    Bestandsgrootte

  • Everyone

  • Android 4.4+

    Android OS

Over S메모 - 간단 메모 노트

S Memo is een zeer eenvoudig en eenvoudig memoblok.

S메모는 단순한 메모만을 작성하는 Android용 메모 작성 앱입니다.

간편하고 쉬운 사용

S메모는 빠르고 쉬운 메모 작성 환경을 제공합니다.

카테고리 관리

4가지의 카테고리를 정하여 메모를 구분 관리할 수 있습니다.

검색 기능

검색어로 메모를 쉽게 검색할 수 있습니다.

----

개발자 연락처 :

+821076959968

Meer Info

What's new in the latest 1.10

Last updated on 2022-03-27
- Resolves scrolling issues with large notes
Meer Info

Video's en screenshots

  • S메모 - 간단 메모 노트-poster
  • S메모 - 간단 메모 노트 screenshot 1
  • S메모 - 간단 메모 노트 screenshot 2
  • S메모 - 간단 메모 노트 screenshot 3
  • S메모 - 간단 메모 노트 screenshot 4
  • S메모 - 간단 메모 노트 screenshot 5

S메모 - 간단 메모 노트 APK -informatie

Laatste versie
1.10
Android OS
Android 4.4+
Bestandsgrootte
16.3 MB
Ontwikkelaar
ssimpize
Inhoudsbeoordeling
Everyone
Veilige en snelle APK Downloads op APKPure
APKPure gebruikt handtekeningverificatie om virusvrije S메모 - 간단 메모 노트 APK downloads voor u te garanderen.

Oude versies van S메모 - 간단 메모 노트

APKPure-icoon

Supersnel en veilig downloaden via de APKPure-app

Eén klik om XAPK/APK-bestanden op Android te installeren!

Downloaden APKPure
thank icon
We use cookies and other technologies on this website to enhance your user experience.
By clicking any link on this page you are giving your consent to our Privacy Policy and Cookies Policy.
Learn More about Policies