Bubble Zone

Bubble Zone

RFNZO
Aug 26, 2026
  • 26.6 MB

    Rozmiar Pliku

  • Bezpieczeństwo
  • Everyone

  • Android 5.0+

    Android OS

O Bubble Zone

Podbijaj terytoria, walcz kartami i dominuj na kolorowej arenie!

Bubble Zone – Podbij arenę kolorem i strategią!

Wkrocz do tętniącego życiem świata, w którym strategia spotyka się z dynamiczną akcją! W Bubble Zone połącz karcianą walkę z kontrolą terytorium, aby przechytrzyć przeciwników i zdominować arenę.

🧠 Inteligentna rozgrywka strategiczna

Stwórz własną potężną talię i rozstawiaj jednostki z precyzją. Każdy ruch ma znaczenie — planuj starannie i szybko dostosowuj się, aby wygrać.

🎯 Kontroluj mapę kolorem

Rozprzestrzeniaj kolor swojej frakcji na polu bitwy i przejmij kontrolę nad kluczowymi obszarami. Im większe terytorium zdominujesz, tym bliżej jesteś zwycięstwa.

🛡 Unikalna mieszanka rozgrywki

Doświadcz ekscytującej mieszanki:

⚔️ Bitew karcianych

🏰 Mechaniki obrony wieży

⚙️ Ulepszeń i personalizacji

⚡ Szybkie i intensywne mecze

Każda bitwa jest szybka, dynamiczna i pełna taktycznych decyzji. Wykorzystaj sprytne zagrania i śmiałe ruchy, aby pokonać wrogów.

🔥 Myśl szybko, działaj mądrze i zdominuj Strefę Bąbelkową!

Pokaż więcej

What's new in the latest 1.0.24

Last updated on Aug 26, 2026
Minor bug fixes and improvements. Install or update to the newest version to check it out!
Pokaż więcej

Rozgrywka i zrzuty ekranu

  • Bubble Zone plakat
  • Bubble Zone screenshot 1
  • Bubble Zone screenshot 2
  • Bubble Zone screenshot 3
  • Bubble Zone screenshot 4
  • Bubble Zone screenshot 5
  • Bubble Zone screenshot 6
  • Bubble Zone screenshot 7

Informacje Bubble Zone APK

Ostatnia wersja
1.0.24
Kategoria
Łamigłówki
Android OS
Android 5.0+
Rozmiar Pliku
26.6 MB
Deweloper
RFNZO
Available on
Ocena treści
Everyone
Raport bezpieczeństwa
Sprawdź teraz
Sprawdzanie bezpieczeństwa zakończone
Brak wirusa
Brak oprogramowania szpiegującego
Brak złośliwego oprogramowania
Brak wirusa
Brak oprogramowania szpiegującego
Brak złośliwego oprogramowania
Nazwa pakietu:com.rfnzo.bubble
SHA-256:ee0c9e0639e45a24437804608346e5f4e4d9f6fdcc50dcf8a3f9b35c52a321ab
SHA-1:31a8a3a5f54c8c0ef8faff4dd294e8e6aba264d5
Pokaż więcej
Zweryfikowane przez: APKPURE

Stare wersje Bubble Zone

APKPure ikona

Pobierz aplikację APKPure, aby uzyskać więcej nagród i zniżek w grach

Jedno kliknięcie, aby zainstalować pliki XAPK/APK na Androidzie!

Pobierz APKPure
thank icon
We use cookies and other technologies on this website to enhance your user experience.
By clicking any link on this page you are giving your consent to our Privacy Policy and Cookies Policy.
Learn More about Policies