ESY-App

ESY-App

  • 98.4 MB

    Rozmiar Pliku

  • 0/61
    Bezpieczeństwo
  • Everyone

  • Android 10.0+

    Android OS

O ESY-App

Prosta konfiguracja i obsługa czujek i sterowników ESYLUX.

Korzystając z aplikacji ESY-App, inteligentne czujniki i kontrolery oświetlenia ESYLUX można łatwo skonfigurować i obsługiwać za pomocą połączenia Bluetooth. Aplikacja ułatwia uruchamianie czujek lub dostosowywanie oświetlenia poprzez bezpośrednie ściemnianie, włączanie i wyłączanie, zmianę barwy światła lub wywoływanie scen. Ponadto ustawienia mogą być zapisywane, zarządzane i dokumentowane w mobilnej bibliotece projektów.

Aplikacja posiada następujące funkcje:

• Szybki wybór produktów za pomocą funkcji wyszukiwania i katalogu (nazwa, numer artykułu, typ)

• Lista ulubionych często używanych produktów

• Konfiguracja czujników obecności i ruchu ESYLUX, sterowników oświetlenia i świateł awaryjnych w zależności od urządzenia.

• Kompleksowa konfiguracja sterowników oświetlenia ESYLUX z technologią SymbiLogic

• Łatwa konfiguracja systemów adresowalnych DALI z czujnikami ESYLUX

• Prosta regulacja ustawień za pomocą dotyku

• Zapisywanie, zarządzanie i przenoszenie wybranych ustawień w aplikacji i na inne urządzenia mobilne

• Mobilna biblioteka projektów do zapisywania i zarządzania zainstalowanymi urządzeniami, w tym ich ustawieniami na różnych poziomach (projekt, piętro, pomieszczenie, urządzenie)

Pokaż więcej

What's new in the latest 1.10.1.3

Last updated on 2026-06-27
We have optimized and improved a few things in the background so that you can use the ESY-App even better.

We have also fixed some small bugs directly.

Have fun with the new update. Do you like the ESY-App? Write a review and rate the app.
Pokaż więcej

Filmy i zrzuty ekranu

  • ESY-App plakat
  • ESY-App screenshot 1
  • ESY-App screenshot 2
  • ESY-App screenshot 3
  • ESY-App screenshot 4
  • ESY-App screenshot 5

Informacje ESY-App APK

Ostatnia wersja
1.10.1.3
Kategoria
Narzędzia
Android OS
Android 10.0+
Rozmiar Pliku
98.4 MB
Available on
Ocena treści
Everyone
Raport bezpieczeństwa
0/61
Wynik skanowania: Bezpieczny
Żaden dostawca zabezpieczeń nie oznaczył tego pliku jako złośliwy
Brak wirusa
Brak oprogramowania szpiegującego
Brak złośliwego oprogramowania
Brak wirusa
Brak oprogramowania szpiegującego
Brak złośliwego oprogramowania
Data skanowania:Jun 13, 2026
Nazwa pakietu:com.esylux.esycontrol
SHA-256:2efcbb59351c9c1e5186820b0a843ab15b8d790241de64f6fd7029934de9aa01
SHA-1:89ebb7317e2b731bb029349c30216d61f3800ef1
Pokaż więcej

Stare wersje ESY-App

98.4 MBJun 27, 2026
Pobierz
97.9 MBMay 18, 2026
Pobierz
105.1 MBJul 31, 2025
Pobierz
105.4 MBJul 1, 2025
Pobierz
APKPure ikona

Superszybkie i bezpieczne pobieranie za pośrednictwem aplikacji APKPure

Jedno kliknięcie, aby zainstalować pliki XAPK/APK na Androidzie!

Pobierz APKPure
thank icon
We use cookies and other technologies on this website to enhance your user experience.
By clicking any link on this page you are giving your consent to our Privacy Policy and Cookies Policy.
Learn More about Policies