Job Search TEFL.com ikona

1.0.8 by TEFL Professional Network Ltd.

May 2, 2023

O Job Search TEFL.com

Najnowsze na całym świecie English Language Teaching Praca z TEFL.com - Tap & Apply!

TEFL.com - Największa na świecie baza danych prac dydaktycznych języka angielskiego w bezpłatnej aplikacji. Mamy świat pokryty nauczaniem wakatów od Australii po Wietnam i wszędzie pomiędzy!

> Wyszukaj tysiące wolnych miejsc pracy dla nauczycieli za pomocą szerokiej gamy filtrów wyszukiwania.

> Zapisz wyszukiwanie pracy.

> Wyszukiwanie mapy pracy - Szybko znajdź pracę w pobliżu swojej lokalizacji.

> Złóż podanie o pracę z urządzenia za pomocą zaledwie 4 dotknięć.

> Zapisz tę pracę.

> Utwórz, edytuj i przejrzyj swoje CV w telefonie.

> Prześlij lub zrób zdjęcie CV.

> Czy jacyś rekruterzy widzieli moje CV?

> Zobacz moje podania o pracę.

> Zaloguj się przy użyciu swoich danych logowania na Facebooku.

Szybkie wyszukiwanie

Dołącz do ponad 200 000 innych zarejestrowanych nauczycieli języka angielskiego jako obcego / drugiego języka, aby uzyskać najlepsze globalne poszukiwanie pracy ELT.

- Nowe zadania dodane w czasie rzeczywistym.

- Szybkie, łatwe i dokładne wyszukiwanie z szeregiem filtrów.

- Znajdź oferty pracy na pełny etat, w niepełnym wymiarze godzin, tylko w lecie i jako freelancer na całym świecie.

Zastosuj w kilka sekund

- Złóż podanie o pracę bezpośrednio z aplikacji w zaledwie 4 kranach.

- Nie zarejestrowany? Po prostu zarejestruj się w aplikacji, stwórz CV i złóż wniosek!

- Nie masz czasu na złożenie wniosku? Następnie zapisz to zadanie w aplikacji i złóż podanie później.

- Zsynchronizowane! Zarządzaj swoim CV i przesyłaj podania o pracę z aplikacji lub z komputera.

Personalizacja i prywatność

- Zapisz swoje ulubione prace.

- Zapisz wyszukiwanie pracy.

- Zapisz się na nasze bezpłatne codzienne i cotygodniowe biuletyny.

- W tej chwili nie szukasz pracy? Dezaktywuj lub aktywuj swoje CV. Masz kontrolę!

TEFL.com jest liderem w poszukiwaniu pracy w nauczaniu języka angielskiego od ponad 20 lat. Od światowych liderów w szkoleniach językowych po małe wiejskie instytuty językowe - wszyscy polegają na naszej sieci, aby przyciągać najlepszych talentów zawodowych ELT. TEFL.com jest zawsze bezpłatny dla osób poszukujących pracy.

Czekamy na Twoje opinie.

Kontakt: [email protected]

Uwielbiasz naszą aplikację? Proszę zostawić opinię!

Tłumaczenie Wczytuję...

Dodatkowe informacje APLIKACJA

Ostatnia Wersja

Dostępne Job Search TEFL.com aktualizacje 1.0.8

Przesłane przez

Ruttiya KaewKwan

Wymaga Androida

Android 4.1+

Available on

Pobierz Job Search TEFL.com z Google Play

Pokaż więcej

Co nowego w najnowszej wersji 1.0.8

Last updated on Aug 8, 2018

Fixes issue when selecting certain languages in resume manager section 4 - Languages/Cultures Experience

Job Search TEFL.com Zrzuty ekranu

Wczytywanie komentarzy...

Dostępne również dla innych platform

Języki
Subskrybuj APKPure
Bądź pierwszym, który uzyskał dostęp do wczesnego wydania, wiadomości i przewodników najlepszych gier i aplikacji na Androida.
Nie, dziękuję
Zapisać się
Subskrybowano pomyślnie!
Jesteś teraz subskrybowany do APKPure.
Zapisać się
Powodzenie!
Jesteś teraz subskrybowany do naszego biuletynu.