オープンセブン

オープンセブン

engineert
Jul 17, 2016
  • 10.1 MB

    Rozmiar Pliku

  • Everyone

  • Android 2.1+

    Android OS

O オープンセブン

Open seven are the card games for one persons which play using seven cards.

オープンセブンはトランプを7枚つかって遊ぶ1人用カードゲームです。

・通常(クローズ)モードに加え、オープンモードも選択可。運より頭脳の勝負ができます。

Pokaż więcej

What's new in the latest 1.2

Last updated on Jul 17, 2016
Minor bug fixes and improvements. Install or update to the newest version to check it out!
Pokaż więcej

Rozgrywka i zrzuty ekranu

  • オープンセブン plakat
  • オープンセブン screenshot 1
  • オープンセブン screenshot 2

Informacje オープンセブン APK

Ostatnia wersja
1.2
Kategoria
Karciane
Android OS
Android 2.1+
Rozmiar Pliku
10.1 MB
Deweloper
engineert
Ocena treści
Everyone
Bezpieczne i Szybkie Pobieranie APK na APKPure
APKPure używa weryfikacji podpisu, aby zapewnić bezpieczne pobieranie plików APK オープンセブン bez wirusów dla Ciebie

Stare wersje オープンセブン

APKPure ikona

Pobierz aplikację APKPure, aby uzyskać więcej nagród i zniżek w grach

Jedno kliknięcie, aby zainstalować pliki XAPK/APK na Androidzie!

Pobierz APKPure
thank icon
We use cookies and other technologies on this website to enhance your user experience.
By clicking any link on this page you are giving your consent to our Privacy Policy and Cookies Policy.
Learn More about Policies