EVBox Connect

EV-Box B.V.
Sep 16, 2026
  • 56.1 MB

    Dosya Boyutu

  • Everyone

  • Android OS

EVBox Connect hakkında

Şarj istasyonunuzu EVBox Connect App ile ayarlayın. Mutlu şarj!

Şarj istasyonunuzu EVBox Connect Uygulaması ile ayarlayın. Mutlu Şarj!

EVBox Connect mobil uygulaması, bu şarj istasyonunun hem kullanıcıları hem de kurulumcuları için tasarlanmıştır.

Bu uygulama şarj istasyonlarınızın yapılandırmasını destekler ve aşağıdakiler de dahil olmak üzere bir dizi işlevi etkinleştirir:

- Şarj istasyonunuzu Bluetooth üzerinden mobil cihazlarla eşleyin

- Bir istasyon çevrimiçi veya çevrimdışı moddaysa nasıl bir şarj oturumu başlatılacağını seçin

- Şarj yönetimi servis sağlayıcınız ile şarj istasyonunuz arasındaki iletişimi sağlamak için şarj istasyonunuzu yerel Wi-Fi ağınıza bağlayın

- LED parlaklığını ayarlama

- Gelişmiş yükleyici yapılandırma ayarlarına erişme

Bu uygulama aşağıdaki şarj istasyonu modelleriyle uyumludur:

- EVBox Elvi

- EVBox BusinessLine Gen4

- EVBox Iqon

- DUVAR KUTUSU VE AKILLI DUVAR KUTUSU

Kurulumu tamamlamak için gereken adımlar uygulamanın içinde açıklanmaktadır. Yardıma mı ihtiyacınız var? Lütfen şarj istasyonunuzun kullanıcı ve montaj kılavuzlarına bakın.

Daha Fazla GösterDaha az göster

What's new in the latest 2.0.0

Last updated on 2026-09-16
Connect App release v2.0.0:
• Chargers on a mobile (LTE) connection now show the correct
online status
• Charge cards: clearer messages when a card is already saved
or can't be saved, and the card list opens right after saving
• Smoother screen transitions and refreshed dialogs
• Stability and connection fixes
Daha Fazla GösterDaha az göster

EVBox Connect APK Bilgileri

En son sürüm
2.0.0
Dosya Boyutu
56.1 MB
Geliştirici
EV-Box B.V.
Available on
İçerik derecelendirmesi
Everyone

EVBox Connect'in eski sürümleri

APK Uygulaması ile Süper Hızlı ve Güvenli İndirme

XAPK/APK dosyalarını Android'e yüklemek için tek tıkla!

İndir APKPure