عن Price per unit Comparison
السعر لكل وحدة مقارنة بين البنود 2
This application is used to save money in the shopping cart. Compare unit prices between 2 items.
For example, you can compare the price of 2 offers of toilet paper (Item A and Item B).
Item A costs 8.95 and has 60 units + 20 gift and Item B costs 10 and has 85 units.
At first it seems that it is cheaper Item B but considering the 20 units gift is cheaper Item A:
Price/unit Item A: 0.11
Price/unit Item B: 0.12
Data to enter:
* Price Item A.
* Units Item A.
* Price Item B.
* Units Item B.
Results:
* The cheapest is the green one.
* The most expensive is the red one.
* If you have only one item the result is in purple.
Features:
- 2 languages: English and Spanish.
- Simple interface.
For any questions or improves contact in the email that appears in the application.
What's new in the latest 1.2
معلومات Price per unit Comparison APK
الإصدارات القديمة لـ Price per unit Comparison
Price per unit Comparison 1.2
Price per unit Comparison 1.1

قم بتنزيل سريع وآمن بالغاية عبر تطبيق APKPure
قم بتثبيت ملفات XAPK/APK بنقرة واحدة على أندرويد!